Tam metin araması

Vienna Water Monitoring GmbH

ColiMinder® E. coli ve koliform bakterileri ilk otomatik ve tam doğru olarak ölçen bir alettir. Sulama veya içme suyu atık su, deniz suyu gibi farklı su ihtiyaçlarını 15 dakika içinde ölçen bir sistemdir.

Vienna Water Monitoring şirketi ColiMinder® ürünü ile su kontrolü konusunda yenilikçi bir yöntem geliştirdi.

ColiMinder® hastalığa neden olabilen E. coli (E. coli) ve çeşitli diğer koliform bakteri ve toplam bakteri gibi barsak bakteri ölçme konusunda ilk otomatik ölçüm cihazıdır. Bu cihazla sulama veya içme suyu için atık su, deniz suyu gibi suların test edilmesine yardımcı olur. Geliştirilen bu cihaz 15 dakikada sonuç verebilmesiyle pazardaki en hızlı ama aynı zamanda sadece 33cm genişliğinde ve 14kg ağırlığı ile mobil taşımalara da en uygun cihazdır. Ölçümlerde bir konfor da sunan bu cihaz aynı zamanda elektrik, kimyasal madde, zaman ve maliyetten tasarruf etmeyi de sağlamaktadır.

ColiMinder® amacı çok çeşitlidir. Bu alanlarda, suyun mikrobiyolojik kalite ölçüm değerleri kullanılır ve başarılı bir şekilde test edilmiştir:

  • Gerçek zamanlı ölçüm
  • Erken uyarı ve İzleme sistemleri
  • Proses yönetimi ve optimizasyonu, Gıda endüstrisi, su ve sulama, içme suyu arıtma soğutma suyu kaynaklarının seçimi ve içme suyu analizleri gibi çok farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Firma bu ürünüyle Birlesik Arap Emirlikleri Abu Dhabi’nde katildigi International Water Summit 2016 ve "Singapore International Water Week 2016" zirvesinde „First Place Innovator” ödülleri de kazanmistir.

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya