Tam metin araması

tsar®

tsar® - Bu eğitim performansı sürdürülebilir başarı için temel olarak, çekirdek kasları ve fasya güçlendirilmesi, vücudun optimal ereksiyon için gerekli hareketlerdir

Aktif Rejenerasyonun Sırrı
Antrenmanlara ve spora rağmen gerginlikler mi yaşıyorsunuz? Esnemelerde gerginlikler mi yaşıyorsunuz? Dik duruşunuzda güçlük mü çekmektesiniy? O zaman tsar® metodu için tam zamanı. Bu egzersizler vücuda simetrisini geri kazandırmakta, kasların stres durumunu optimize etmekte ve vücuda düzgün bir şekil vermektedir. Bu sayede vücudun %80’e varan performans artışı mümkün olmaktadır. Hiçbir traininge ihtiyaç duymadan tsar® kasları güçlendirir ve hareket alanını genişletir. tsar® mukavemet veya dayanıklılık idmanları öncesinde ideal hazırlıktır.

tsar® Nasıl Çalışmaktadır?

tsar® fizik bilimden faydalanır. Kasların her iki tarafında da kas gerginliği eşit olduğunda, kaslar etkileşim ve uyum içinde cevap verirler. Kas gerginliği bir sarkaça benzetilebilir. Gergin bir göğüs kası omuzları öne çeker ve vücudu dengeye getirir.

Özel uygulamalar sayesinde dakikalar içinde kaslarda olan bu gerilmeler çözülmekte ve eğitim sürdürülebilir başarısını sağlamaktadır. Tsar® egzersizleri eğitim videosu evde tek başına veya eğitimli bir eğitmen ile de tamamlanabilir. İlgilenenler sertifikalı tsar® koçu olarak eğitim de alabilir.

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya