Tam metin araması

PepUpLife GmbH

PepUpLife ile organik filizleri poşet veya organik süzgeç fincanla kendiniz yetiştirin.

Yenilikçi organik filiz torbaları ile ve PepUpLife organik süzgeçli fincan ile artık filizleri kendinizin yetiştirmesi çok daha kolay

Filizler vitamin, mineral bakımından yüksek lif içeriği ile sağlklı fitokimyasallar açısından zengin besinlerdendir. 3-5 gün içinde uzun lojistik mesafeleri olmadan, kimyasallar ve makine kullanımı olmadan her mevsim olgun sebzeler haline gelebilmektedirler. Her isteyen çok az bir çabayla kolayca evinde filizlerini yetiştirebilir.

PepUpLife’da yetiştirilecek tüm ürünler doğal, sağlıklı ve kaliteli olması üzerine odaklanılmıştır. PepUpLife bu filizler için iki farklı konsept sunmaktadır:

  • Organik filiz poşetleri: Bir çok varyasyon içerisinde iki farklı filiz karışımları, mung fasulye, yonca, çemen otu ve turp tohumu özel minik poşetlerde sunulmaktadır
    Kullanım prensibi basittir:Su ve filiz poşeti ile sadece bir kap gereklidir - bir çay poşeti go su ile dolu bir kap içine bırakılıp bekletilmelidir.
  • Organik Süzgeçli Fincanlar: Bu fincanlar sayesinde de sade ek damar olmadan kendiniz yetiştirebilirsiniz. Yenilikçi süzme fonksiyonu ile organik süzgeç fincan äle PepUpLife organik filiz karışımlarını suyla doldurup hazır hale getirebilirsiniz!

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya