Tam metin araması

Fruchtweine Narzt by Christoph Narzt

Organik kalitede meyve şarapları: Kızılcık, kayısı, böğürtlen, ahududu, ayva, frenkeriği, sarı ahududu, mürver, erik, kiraz, vişne, armut, şeftali

Narzt'ın meyve şaraplarının karakteristik özellikleri çok farklı tadları ve kokularıdır. Narzt firması, meyve şaraplarının üretimi için yalnızca yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktadırç Ana maddeler Aşağı Avusturya eyaletinin organik yabani meyvelerdir. Tüm meyve şarapları vegan kalitededir.

Meyve şaraplarının üretimi elle yapılır ve geleneksel şarap üretiminden biraz farklıdır. Meyve şaraplarının alkolü, kullanılan meyvelerin fermentasyonu ile üretilir ve benzersiz ve aromatik tat hissi verir.
Narzt firması ürünlerinde ne alkol kullanır ne de damıtma işlemi yapar. Şaraplar şişelenmeden en az bir yıl olgunlaşır. Meyve şarapları tatlı şarapları için idealdir.

Üretim, meyvelerin toplanmasından sonra ve kısmen küçük miktarlarda gerçekleşir. Bu nedenle, herhangi bir zamanda tüm ürün çeşitleri stokta mevcut değildir.

Şarap çeşitleri şunlardan oluşmaktadır: Dirndl, kayısı, böğürtlen, ahududu, ayva, frenkeriği, sarı ahududu, mürver, erik, kiraz, vişne, armut, şeftali

 

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya