Tam metin araması

ms.GIS Informationssysteme Gesellschaft m.b.H

Mobil veri toplama ve altyapı elemanlarının (yollar, trafik işaretleri, ağaçlar vb.) Belgelendirilmesi ve ayrıca herhangi bir hasar için modern coğrafi bilgi sistemleri

ms.GIS, ulusal ve uluslararası düzeyde coğrafi bilgi sistemlerinin geliştirilmesinde uzmandır.

Şirket, müşterilerine basit uygulama uygulamaları ve yüksek kullanım kolaylığı ile ikna eden sofistike ve bireysel coğrafi bilgi sistemi (GIS) çözümleri sunmaktadır.

2013 yılında ortak şirket ROC-Connect, Silicon Valley'de (ABD) kuruldu. İşbirliğinde tam bir akıllı ev çözümü geliştirildi.

msGIS, Akıllı Ev alanında ROC-Connect'in Avrupa'daki satış ve geliştirme ortağıdır.

GIS ve ROC-Connect'ten çözümler:

Streetapp365 - karayolu, trafik ve daha fazlası için servis platformu: Topluluklar için yol koşullarının veya altyapı hasarının (GPS tabanlı yerelleştirme), uygulama üzerinden veri senkronizasyonunun yanı sıra trafik işaretleri, ışık noktaları, ağaçlar, mezarlık yönetimi vb.

Naturraum365 - App ile modern sel yükselişi: selin belgelenmesi ve olası hasarların lokalizasyonu, sadece bir cihazda tüm önemli bilgiler, mümkün olan arazinin farklı ölçekleri vb.

GTO.Cloud - birçok (tümleşik) uygulama için bulut tabanlı bir platform: en iyi cihaz ve kullanıcı etkileşimi için web, mobil ve GIS için gerçek zamanlı hizmetler ve arayüzler (M2U, M2M, U2U).

Ek olarak, ms.GIS ayrıca istek üzerine ormancılık çalışmalarının depolanması ve belgelenmesi için ormancılık işlemleri için bir uygulama sunmaktadır; kendi süreçlerinin optimizasyonu için.

Smart Home as a Service (SHaaS)  (SHaaS) - Perakende için komple Beyaz Etiket Akıllı Ev DIY çözümü: Cihazların otomatik ve kurallara dayalı kontrolü, kişisel ilgi ve pazar momentumunun entegrasyonu, yerel ağ geçitleri ve bulut hizmetleri üzerinden bağlantı ve web ve APP kullanıcı arayüzü ile bir platform.

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya