Tam metin araması

Medworker Gmbh

Sağlık çalışanlarının ve tıbbi cihaz şirketleri arasında uygulamalı bilgi ve uygulama yönetimi yayılması için bir platform.

Medworker bilgi ağı olarak çalışan ve uygulamalı bilgi yönetimini sağlayarak tıbbi cihaz sektörü ile sağlık personellerini bilgilendirmeye ve birbirkleriyle iletişim kurmasını sağlayan akıllı bir web 2.0-uygulamasıdır.

 

Medwork 2 grup arasinda daha yakın bir iletişim ve etkileşimi sağlamakta:

  • Tıbbi cihazların üreticileri / distribütörler medikal sektör çalışanlarına kendi ürünlerini ve kılavuzlarını daha hızlı, kolay ve up-to-date olarak sunmak ve multi-medya uygulaması ile bilgiye erişimi sağlamaktadır. Üretici ile kullanıcı arasında doğrudan iletişim yoluyla ürün uygulamasını optimize etmek, görüş ve önerileri üreticiye aktarmaya yarar.
  • Sağlık tesislerinin uzmanları tıbbi cihaz sektöründen istenilen genişlikte ve çeşitlilikte doğrudan bilgiye erişim imkanına sahip olur ve tıbbi cihaz danışmanına doğrudan soruları yönlendirebilir. Sağlık uzmanları kullanıcı deneyimlerinden rahatlıkla faydalanabildikleri için Medworker sisteminden kolayca faydalanabilirler. Medworkers multi-medya araçları bilgileri toplamak, kontrol listeleri ve kullanıcı deneyimi raporlarını oluşturmak ve bir sağlık ekibi içinde bunları paylaşmaya yardımcı olur.

 

Aradığımız:

  • Medikal Cihaz üreticileri ve distribötürleriyle direkt iletişim
  • Sağlık tesisleri

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya