Tam metin araması

ISER Landwirtschaft

Kuşkonmaz ile meyve ve sebze üretiminde uzmanlaşma

Ruhunuz ve duygulariniz icin ISER kuşkonmazları

ISER firması kuşaklardır  meyve ve sebzecilik konusunda aktif olup, 1990’li yılların başında Kuşkonmaz – Asparagus üzerine odaklanmıştır.
ISER-Kuşkonmazları yerli ve yabancı tüketiciler için kaliteli bir üründür. Hem bireysel kullanım hem de gastronomi gibi ticari kullanımlar için, sınırların ötesinde diğer ülkelerde tanınmış ürünlerdir. En iyi kalitede ürün elde edilmesinin ilk şartı, toprak bakımı ve yönetimidir.
Bilgi, tecrübe ve verimli topraklar sayesinde yüksek kalitede ürünler
Iser Ailesi doğanın önünde büyük bir saygı, titiz bakım ve calıskanlık ile meyve ve sebze yetistiriciliği zanaati ile yaşamakta olup firma Marchfeld’in verimli, geniş ve essiz yumuşak iklimli topraklarından faydalanmaktadır.

En mordern yıkama, ayıklama ve sogutma tesisleriyle  ürünlerin titiz kontrollü işleme ve paketleme safhalarıyla , tüketiciye en kısa yoldan en taze şekilde tedarik etme garantisi vermektedir.
Avusturya’nın  katı kurallari ile birlikte entegre sebze üretiminin sonucu olarak yüksek kalitede elde edilen ürünlerdir. ecoplus International olarak ISER firmasını Slovakya, Rusya ve Türkiye’de ticari fırsat arayışında desteklemekteyiz.

Hedef Pazarlar:
Rusya, Slovakya ve Türkiye

Ürünler:

Taze Kuşkonmaz ve çilek

Aradıklarımız:
Slovakya, Rusya ve Türkiye pazarlarında ticaret olanakları

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya