Tam metin araması

INAUT Automation GmbH

Çevre teknolojileri ve endüstriyel tesislerin alanlarında veri toplama ve kontrol için otomasyon uzmanı.

Bir otomasyon uzmanı olarak INAUT çevre teknolojileri ve endüstriyel tesislerin alanlarında veri toplama ve kontrol için yetkin bir iş ortağıdır.
INAUT otomasyon uzmanlik alanına ek olarak ölçüm teknolojisi alanında da isim yapmis bir firmadir. Çalışanlarının geniş deneyime ek olarak INAUT ayrıca üreticilerin bağımsızlığına önem vermektedir. Bu bağımsız tedarikci secimi sayesinde, en mükemmel üreticileri ve ayrı ayrı müşteri çözümlerine hitap etmek mümkün olmaktadir. Montaj ve servis danışmanlığı, planlama, bütçeleme ve otomasyonu için INAUT konusunda yetkin bir iş ortağıdır. INAUTIn portföyünde uzaktan herhangi bir kablo bağlantısı seçeneği ile mobil kullanım ve izleme opsiyonlari vardir.Ürünler

  • Invilution: Invilution sistemleri bilgi varlıklarının tümü üzerinde tam kontrol sunuyor ve optimize edilmiş kontrol kavramları ve gelişmiş bir raporlama sistemi ile sistem kullanılabilirliği yüksek bir düzeyde sağlamak.
  • Cloud otomasyon: Kontrol lokal olarak çalışır ve bilgisayarınızda veya mobil cihazlar üzerinde bir Internet tarayıcısı üzerinden çalıştırılır.Çözümler sizlerin istek ve ihtiyaclarina göre sunulmaktadır.
  • wasserstand.info: Sel eğilimli alanlar için güvenilir ve kapsamlı erken uyarı sistemleri.
  • Telemetri / myDatanet: Bir çok özellik numarası sistemde bir çok yönlü kullanım imkanı sağlar. Eğer biryerde bir şey ölçmek istiyorsunuz ve bu ölçüm noktasına hiçbir kablo taşıyamıyor musunuz? O zaman INAUT sizin icin dogru bir partnerdir.


Aradığımız
Tesis kuran firmalar ve iş ortakları

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya