Tam metin araması

HELLPOWER ENERGY e.U.

Hellpower Energy bir sistem tedarikçisi olarak lityum pillerin üretiminde uzmanlaşmıştır.Geliştirme ve üretim, müşteri taleplerine göre gerçekleşir.

Hellpower Energy bir sistem tedarikçisi olarak lityum pillerin üretiminde uzmanlaşmıştır.Ürün geliştirme ve üretim, müşterilerin özel isteklerine göre gerçekleşir. Bu durum elektrik pil hesaplanmasından ürün kabı dizaynını kapsar. Bu noktada, Hellpower prototip ve hatta küçük miktarlarda seri üretimi gerçekleştirir.

Buna ek olarak, şirket hemen kullanım için lityum akü (pil )yelpazesine sahiptir - geleneksel veya yeni geliştirilmiş aküler (piller) için her zaman bir yedek olarak düşünülebilir.

Ürünler: 
Endüstriyel Aküler
Çok amaçlı kutulu ve kücülebilen hortumlu
12V, 14V, 24V, 37V ve 48V / 10AH mevcut
Entegre elektronik devre bataryayı, kısa devre, aşırı şarj ve operasyon sırasında derin deşarja karşı korumaktadır. Dahili elektronik sayesinde optimal bir ürün ömrü elde edilir.
Lityum akülerimiz özellikle yeni geliştirme veya geleneksel pil ve bataryalarin yerine kullanılır

Ağır Yük Bataryalari- Aküler

Ağır yüklerin taşınması için lityum piller.
Kendi özel müşteri ihtiyaçlarına göre Hellpower 40 ton icin 2 x 48V/60Ah ve 80 ton icin 2 x 24V/60Ah ile uygun bir forklift pili geliştirmiştir. Daha kücük yapı yükseliği ve yüksek performansı ile daha kompakt tasıma olanağı sağlamaktadır.  Entegre elektronik devre bataryayı, kısa devre, aşırı şarj ve operasyon sırasında derin deşarja karşı korumaktadır. Dahili elektronik sayesinde optimal bir ürün ömrü elde edilir.

Lityum pil Avantajları
• Düşük yükseklik
• Memory etkisi veya depolama sorunu yoktur
• Konumdan bağımsız çalışma
• Yüksek enerji

Aradığımız:
Özerk güç kaynaklarının geliştirilmesi, üretim için projeler.

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya