Tam metin araması

Haubis GmbH

Önceden pişirilmiş donmuş hamur parçaları, yarı pişmiş ekmek ve hamur işleri, şekerleme, pizza ve aperatifler ile gıda ticareti, gastronomi ve otel işletmeciliği

Ekmek ve bisküviler, tadı olduğu gibi

Haubis birinci sınıf un, su, maya, tahıl, tohum ve tuzu gıda işletmeleri ve gastronomi için hamur ve ekmek haline getiriyor. 800'ü aşkın çalışanı olan uluslararası şirket, herhangi bir kimyasal katkı maddesi, boya ve koruyucunun yanı sıra trans yağ gibi mddeler olmaksızın kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktadir.% 100 güzel Avusturya|‘lı undan ve bölgesel içerikli malzemelerden oluşan gerçekten iyi bir ekmektir.

Haubis ürünleri IFS Food Standard sertifikalıdır ve AMA kalite mühürünü, AMA Biosiegel'i ve AB Bio-Logosunu (AT-BIO-902) taşımaktadır.

Haubi'nin hamur teknolojisi sayesinde herkes Haubis ile usta bir fırıncı olabilir. Her gün, şirket, gıda ticaretinde ve gastronomi ve otel endüstrisinde, önceden pişirilmiş donmuş hamur ürünlerini, yarı fırında pişmiş ekmek ve hamur işlerini, en iyi şekerlemenin yanı sıra pizza ve atıştırmalıklarla 5.500'ün üzerinde müşteriye tedarik etmektedir. Ürün çeşitliliği gluten ve laktoz içermeyen ürünlerle desteklenmiştir:

Mahalle köşesindeki marketten büyük, uluslararası faaliyet gösteren süpermarket zincirlerine, kadar dağıtım alanı genişlemiştir. Haubis ürünleri mutlaka hazır değil, her müşteri için doğru olan farklı "pişirme seviyelerinde" de mevcuttur.

  • Donmuş ürünler: Haubi'nin donmuş ürünleri tüketilmeden önce çözülmelidir, bu her şeyden önce Haubis şekerlemesine uygulanır.
  • Yarı fırınlanmış ürünler: Seçilmiş ekmek ve bisküviler Haubis için 2/3 pişirilir ve daha sonra aromayı korumak için dondurulur. - 18 ° C'de depolama ve teslimattan sonra, kreasyonlar fırında sadece 10 dakikadır ve orada pişirilir.
  • Önceden pişirilmiş hamur parçaları: Dondurulmuş önceden pişirilmiş hamur parçaları, sadece Haubis'te önceden pişirilmiş, ancak hemen ardından anında dondurulmuş olan "yaşayan" hamurlardır. Hamurlar A'dan Z'ye fırında pişirilir. Hamur ayrıca ek tepeleme veya serpme ile yeniden şekillendirilebilir veya rafine edilebilir.

Ürün aralığı:

  • Ekmek ve baget: organik ekmek, klasik ekmek, özel ekmek (örneğin, kalp şekli, vb.), Baget
  • Bisküvi ve hamur işleri: bisküvi, mısır bisküvi, özel bisküvi (haşhaşlı hamur işi, Vinschgerl, krep, vb.)
  • Şekerleme: börek, çörek, çörek, kek, reçel, hamur işleri, turta, vb.

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya