Tam metin araması

Gutscher Mühle Traismauer GmbH

Tahıl çubuklarının Private Label üreticisi

Gutscher Mühle Traismauer, Avrupa'nın en büyük özel etiketli tahıl çubukları üreticisidir. Şirket üretim süreci boyunca müşterilerine desteklerini sunar ve hammaddelerin işlenmesi için özelleştirilmiş, müşteriye özel kavramların geliştirmesinde, bir tam hizmet sağlayıcı olarak hareket eder. Sertifikalı IFS (Uluslararası Standartlar Seçme), BRC (British Retail Consortium) ve Avusturya Bio garantili hatta Koşer ve helal kalitede müsli barlar sunar.

Klasik tek katlı yumuşak bara ek olarak, Gutscher Mühle Traismauer da çok katmanlı tahıl barlarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Çok katmanlı bar isteğe bağlı olarak şirketi reçel benzeri meyve pastaları veya süt, yoğurt veya kakao kremleri ile doldurur.
Aynı zamanda, müşteriler granola barların bireysel üretim adımları için geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir:

 • Katmanlar ve dolgular
  Ek katmanlar, müşterinin fonksiyonel malzemeleri veya ek lezzetleri bir barda bir araya getirmesini sağlar. İster koyu çikolata ister yoğurt ve süt aroması olsun - herkes için bir şey var.
 • Kaplamalar ve sırlar
  Tamamen kapalı, daldırılmış veya hafif bir dokunuşla donatılmış olsa bile, müsli barların kaplamalarında birçok varyasyon vardır.
 • Geliştirir
  İyileştirmeler, üretim maliyetlerini önemli ölçüde arttırmadan müsli barların değerini arttırır ve müsli çubukların kalitesini vurgular.
 • Kalite
  Geleneksel mi yoksa organik granola çubuklarını mı tercih edersiniz? Helal ve koşer? Gutscher Mühle Traismauer, malzemelerin seçiminde yardımcı olur. Kesin olan bir şey var: Tüm ham maddeler, değirmen tarafından dikkatle seçilir ve test edilir.

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya