Tam metin araması

FARM GOLD Handels-GmbH

Kuru Meyve, Tohum ve Somun Meyve Karışım

Kuru meyveler uzmanı

FARM GOLD kurutulmuş meyve, fındık ve tohum alanında gelen tedarikçilerinden biridir. Gıda ticareti, gıda endüstrisi, oteller ve restoranlar, pastaneler, pastacılar, pastaneler ve pastacılık ürünleri yüksek kaliteli ürünler ve hammaddeler ile sağlar. FARM GOLD, ustalıkla gelenek ve yenilik arasında bir sıçrama yaratır. FARMGOLD, yedi yıldan beri bireysel müşteri taleplerini yerine getiriyor ve istenen kalitede ve kalitede hammadde sağlıyor. Rafinasyon adımları ayrıca doğrudan FARM GOLD tarafından şirket içi fabrikada gerçekleştirilir.

ürünleri:

FARM GOLD Classic (özel etiket mümkün): kurutulmuş meyveler, tohumlar, şekerlenmiş meyveler, fındık, karışımlar

GoldTHEKE karışım ve tekli ürünler: fındık-meyve karışımları, kaliteli tohumlar, çiçekler, fındıklar, değerli fındık karışımları

FARM GOLD Organik: Marka veya özel etiket altında istenildiği şekilde organik sertifikalı ürünler

FARM GOLD Uzman Fırıncılar: Beyazlatılmış, rendelenmiş, doğranmış veya rendelenmiş fındık ve çekirdekler gibi kabartma malzemelerinin yanı sıra dekoratif amaçlar için bütün fındık veya ceviz yarımları ve klasik malzemeler gibi. Hindistan cevizi, kuru üzüm veya haşhaş.

Ürünlerin kalitesi iç ve dış laboratuarların denetimleri ile sağlanır ve garanti edilir. FARM GOLD tarafından tedarik edilen tüm ürünler Avusturya'da denetlenir ve Avusturya gıda standartlarına uygundur.

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya