Tam metin araması

fab4minds Informationstechnik

Organik Sertifikasyon Kuruluşlarına IT iş çözümleri

Yeni Nesil Akıllı IT İş Çözümleri

fab4minds kritik iş uygulamaları konusunda modern ve kurumsal yazılım tedarikçisidir.

IT Firmasi özellikle besin maddeleri kalite güvenligi ve geriye doru takip sistemi konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketin başarısının sırrı geliştirildiği özel yazılım çözümlerinde yatmakta olup bu yazılımlar özellikle gida sektöründeki firmalar için hazırlanmıştır.

fab4minds firmasının geniş ürün yelpazesi bütün ürün akışını tam olarak takip edebilmeyi mümkün kılar. fab4minds sistemleri firmaların aşağıdaki temel gereksinimlerini karşılamaktadır:

  • Ürünün kökenini takip edebilme (İzlenebilirlik)
  • Kontrol ve Sertifikalandırma (İzleme ve Yönetim)
  • Laboratuvar Yönetimi
  • İdare (Yönetim, İletişim vs.)


fab4minds’ın danışmanları müşterilerinin gereksinimlerini tanımlamada, konsept hazırlamada, projelendirme ve proje yürütmede, daha verimli ve sosyal sorumluluk sahibi IT çözümlerine ulaşma konusunda her zaman tam destek ve hizmet vermektedir.

Ürünler:

Yazılımın yüksek bireysel konfigürasyon seviyesi sayesinde fab4minds firmaların çok sayıda bireysel ihtiyaçlarını takip edebilmektedir.

  • Gıda ürünleri: Ürün akış kısmının yanında fab4minds aynı zamanda Avrupa’nın önde gelen iş akış   tabanlı kontrol ve sertifika çözümleri tedarikçisidir.
  • Hizmetler: fab4minds pazarda iş akış tabanlı kalite kontrol ve dökümantasyon yönetim sistemleri konusunda önde gelen uluslarası tedarikçidir.
  • Üretim : Üretim tesisi, makineler ve manuel üretimler fab4minds ürünleri tarafından tamamen desteklenmektedir. Hareketli Tarama Sistemi (Scansystem) ve Üretim Planlaması hazırlayabilmesi ile entegre olmuştur.


Satış: fab4minds toptan ve perakendecilere isteğe göre hazırlanmış bütün sistemler sunmaktadır.

Aradıklarımız:
Organik sertifikasyon merkezleri, gıda üretim firmaları, üretici grupları, gıda sektöründe marka dernek ve pazarlama organizasyonları 

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya