Tam metin araması

EBE Mobility & Green Energy GmbH

E-şarj istasyonlarının kontrolü ve izlenmesi için e-şarj altyapısının (kontrolör) geliştirilmesi ve üretimi.

EBE Mobility & Green Energy, yenilikçi, geleceğe yönelik güven veriyor

EBE UniCharge ürünleri ve çözümleri ile birlikte elektromobilite, enerji yönetimi ve akıllı enerji alanındaki inovasyon liderlerine yönelik uygulamalar, uygulamalar ve hizmetler sunmakta.

Ürünler ve Çözümler

  • Elektrik şarj istasyonlarının kontrolü ve izlenmesi, şarj altyapısı ve enerji yönetimi için donanım ve yazılım ürünlerinin ve çözümlerinin geliştirilmesi. EBE Mobility & Green Energy, en son jenerasyonun kompakt montajlarını, yük kontrol cihazlarını ve  elektrikli Araç Tedarik Ekipmanı kontrol cihazlarını tasarlar ve üretir ve bunları e-şarj altyapı imalatçıları ve operatörleri için sektörlere satar.
  • Şarj istasyonu yönetimi alanında, EBE Mobility & Green Energy, şarj istasyonlarının ve ilgili şarj altyapısının / güç dağıtımının yönetimi, izlenmesi, değerlendirilmesi ve uzaktan bakımı için yenilikçi arka uç sistemleri, şarj ve fatura hizmetleri geliştirmekte ve sunmaktadır.
  • Management Enerji yönetimi alanında, enerji toplama, değerlendirme, analiz etme, kontrol etme ve görselleştirme terimleri ön plandadır. EBE UniCharge LLEM - ofis ve konut inşaatlarında altyapı altyapılarını şarj etmek için yerel yük yönetimi - EBE Mobility, e - şarj istasyonlarının mevcut sistemlere, ofis ve yeni konut inşaatlarına entegrasyonu için doğru çözüme sahiptir. Fotovoltaik sistemler ve PV optimizasyonlu şarj arayüzleri uygulama alanlarını tamamlar.

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya