Tam metin araması

DIMOVE GMBH

Özel Fitness ve Spor Aletleri

DIMOVE rekabetçi, profesyonel spor çeşitleri ve rehabilitasyon için yenilikçi spor cihazları geliştirilmiştir. DIMOVE GmbH'nin tüm ürünleri "Avusturya'da üretilmekte olup, tıp, mühendislik ve fizyoloji bilim dallarıyla pratik işbirliği içinde geliştirilmiştir.

DIMOVE serisinin ilk ürünü DIMOVE WavePro, koordinasyon, denge ve aynı zamanda kas geliştirmeye paralel olarak eğitilmiş dünyada rekabetçi spor için ilk spor ekipmanları arasında yerini almıştır. Bu çekirdek kasları, spinal istikrar ve eklemlerde ve ayak bileğinde hedeflenen kas gelisimiyle daha iyi bir istikrar oluşturmak için kullanılır. Özellikle sporcuların yük limitlerini artırmakta kullanılabilir. Harekette kullanılan kaslar belli aktif hareketlerle özel olarak geliştirilebilir ve her iki tarafta da kuvvet ve esneklik kullanımı artar.

Bütün bunlara ek olarak, bu yenilikçi fitness aleti yüzlerce farklı egzersiz hareketini yapabilmeyi mümkün kilmaktadir. DIMOVE WavePro TRX veya Power Plate Fonksiyonel eğitimde bir ilerleme gösterir. Aktif kendi yönetimli hareket ile etkin ve verimli bir antreman garanti eder.

Bu aletlerin kullanildigi referanslar arasında dünyaca ünlü Alman Borussia Dortmund futbol klubünün spor salonu en önde yer almaktadır.

Aradığımız: Profesyonel spor, rehabilitasyonö tıbbı ve fitness cihazlari alanlarında ilgilenen iş ortakları

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya