Tam metin araması

CARE diagnostica

Ev için tanısal sağlık testleri ve hastane laboratuvarları için uygulamaları.

1982 yılında von Dr. Johann Scheuringer tarafından kurulan Avusturya’lı „CARE diagnostica“ firması laboratuvar ve medikal alanda uluslararası kabul görmüş ürünler ve çözümler sunmaktadır. Ürünler hastahane laboratuvarlarından evlerde kullanilabilecek testlere kadar geniş bir portföyü kapsamaktadır.
„CARE diagnostica“ ismi inovasyon, kalite ve güvenilirlik kavramlarını taşımaktadır. Avrupa’nın en eski ve önde  gelen diagnostik firmalarından birisi olan „CARE diagnostica“ ürünlerinin çogunlugunda CE Sertifikasına sahiptir.  Kalite yönetim sistemi sayesinde firmanın ürünlerinde reklamasyona rastlanmamaktadır.

Firmanın çalışanları müşteri ve partner firmalarla yakın bag içerisindedir. Ürün egitimleri, müşteri ziyaretleri, fuarlarda birlikte stand ile katılım, firma ziyaretleri ve marketing aktivitelerindeki destek ile müsterilerine yakin bir servis sunmaktadır.

Avusturya’li firma ürünlerini aşagidaki ülkelere basarıyla ihraç etmektedir. Bahreyn, Katar, Belçika, Bulgaristan, Almanya, Estonya, Finlandiya, Fransa, İngiltere, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Malta, Hollanda, Norveç ve İzlanda, Polonya, İsviçre, Sırbistan ve Karadağ, İsveç, Slovakya, Slovenya, Çek Cumhuriyeti ve Macaristan.

Son kullanicilar evde kullanim icin testler:
Kan şekeri, kolesterol, LDL kolesterol, kolon polip, idrar yolu enfeksiyonu, mide ülseri
 
Kadinlar icin aile planlama:

  • Gebelik ve erken gebelik testi, viyola YEŞİL gebelik testi, pH testi, klamidya testi, menopoz testi, doğurganlık testi
  • Yeni ürün: erken gebelik testi 8. günden itibaren

Profesyoneller icin ürünler:

  • Medikal testler:
  • Kanser - ve Bulaşıcı Hastalıklar
  • Kombi Bakımı
  • Aile planlaması
  • Glukoz - ve laktat ölçümü
  • Şirketler taraması

Hedef Pazarlar
Polonya, Romanya, Rusya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye

Aradığımız
Distribütörüler

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya