Tam metin araması

A TEC GRECO

Çimento Tesisleri Proses Sistemleri

A TEC çimento sektöründe optimizasyon ve danismanlik konusunda uzmanlasmis Avusturyalı bir firma olup dünya genelinde 1995 yılından bu yana çeşitli alanlarda proses teknolojisi konusunda stratejik ortaklıklar sağlamiştir. A TEC firmasinin uzmanlari cimento tesislerinin merkezine yeni ürün ve prosesler yoluyla cimento üretim prosesini iyilestirip gelistirmeye calisirlar. Bu sekilde cimento üreticileri dünya genelinde cimento endüstrisinde lider firmalar arasinda yerlerini alirlar.

2010 yilinda A TEC ve brülör uzmanı GRECO firmasi piro-proses konusunda global çözümler sunabilmek amacli güçlerini birleştirmeye karar vermistir.

GRECO  endüstriyel yanma ekipmanları, brülör ve yardımcı ekipman konusunda önde gelen uzman bir firmadir. GRECO'nun temel çalışmaları dayalı döner fırın brülör hesaplamalarına prensiplerine dayanmaktadir.

Ürünler
A TEC – çimento işlem teknolojisi ve mühendislik uzmanı
A TEC anahtar teslimi piro-proses sistemlerine özel çözümler sunar. Bu yüksek teknik standartlarda, özel çözümler ve yüksek esnekliklere dayanmaktadır. A TEC süreci için optimizasyon tüm piro-proses gözden gecirip hesaplamak ve optimizasyonu için gerekli yerlerde müdahale etmek anlamına gelir.

A TEC Consulting – Biz nasil yapilacagini biliriz
Yeni tesislerin inşası veya mevcut tesislerin modernizasyonu için ön koşullar, bağımsız pazar araştırmasi yapabilmek, uygun prosedürler ve doğru ekipman seçmek ve genel toplam maliyeti azaltmaktır. Doğru kararlar için, yatırımcılar ve işletmeciler A TEC güvenirler.

Hedef Pazarlar
Avusturya, Rusya ve Türkiye

Aradığımız
Cimento sanayinde işbirliği, ortaklar, yerel üretim şirketleri, müşteriler ve  tedarikçiler:

Sorularınız için?

Mag. Serdar Arslan
ecoplus International GmbH
Herrengasse 13
A-1010 Wien

Aşağı Avusturya Ofisi
Niederösterreichring 2, Haus A
A-3100 St. Pölten/ Avusturya